7 wskazówek jak dobrze czuć się przez okres 9 miesięcy ciąży
10 stycznia 2020
Domowe SPA
26 września 2020
Pokaż wszystko

Joga śmiechu dla zdrowia i szczęścia

Dzisiaj chce Wam polecić nową książkę wydaną przez Jakub B. Bączek – „JOGA ŚMIECHU dla zdrowia i szczęścia” Książka z pewnością jest pełna wskazówek na to jak wprowadzić więcej radości do swojego życia.

Jak powstała metoda Gimnastyki Śmiechu?”Dr Madan Kataria – lekarz z Bombaju w Indiach. Przy wsparciu żony Madhuri Kataria w 1995 roku założył pierwszy klub jogi śmiechu. Obecnie joga śmiechu jest ruchem ogólnoświatowym obejmującym swoim zasięgiem tysiące klubów śmiechu w ponad 100 krajach.
Ta nowa koncepcja, zyskująca popularność w Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce, została szeroko omówiona w prestiżowych mediach, takich jak magazyn TIME, National Geographic i Wall Street Journal, a także w CNN, BBC, sieciach amerykańskich i programie Oprah Winfrey Show.
Dr Kataria poświecił całe swoje życie promowaniu zdrowia, szczęścia i pokoju na świecie poprzez śmiech. Jest częstym gościem w programach telewizyjnych i radiowych na całym świecie. Kojarzony jest z wieloma projektami badawczymi mającymi na celu ocenę korzyści płynących ze śmiechu.
Jego motto brzmi:

“Laugh, Love and Live!”


Więcej informacji o książce znajdziecie na stronie:
▶️ http://www.smiechojoga.com/

Dodaj komentarz