Jak możemy Ci pomóc?

PRAKTYCZNE WARSZTATY KULINARNE

Zdrowe odżywianie to nie chwilowy trend, ale inspiracja dla zapoczątkowania rewolucyjnych zmian.
Zdrowie odgrywa ogromną rolę na wszystkich poziomach życia. Misją warsztatów kulinarnych jest zmiana nawyków żywieniowych tak, by dbać o zdrowie każdego dnia, podczas każdego posiłku i móc cieszyć się energią, witalnością i dobrym samopoczuciem. Na warsztatach każdy może doświadczyć, że pełne wartości dania mogą być smaczne oraz łatwe w przygotowaniu.
Warsztaty kulinarne to połączenie fascynującego świata smaków, zapachów i kuchennych tajemnic z zabawą i procesem grupowym, który może przyczynić się do integracji zespołów i stanowić element polityki wspierania rozwoju organizacji. Warsztaty opieramy na wspólnym poznawaniu technik, produktów i sposobów przygotowywania zdrowych potraw z całego świata.

 


PRELEKCJE / SZKOLENIA / KONFERENCJE

Jesteśmy organizatorami oraz współorganizatorami wydarzeń związanych z tematyką zdrowego i świadomego stylu życia. Włączamy się w akcje non-profil wspierając inne inicjatywy. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i polubienia naszego profilu na facebooku gdzie na bieżąco dzielimy się informacjami i aktualnościami.

 

 

 


DLA FIRM

Dostarczamy kompleksowych usług szkoleniowych dla przedstawicieli przedsiębiorstw i ich pracowników na terenie całej Polski w tematyce zdrowia, profilaktyki chorób oraz rozwoju osobistego. Łączymy wiedzę i praktyczne rozwiązania z takich dziedzin naukowych jak psychologia pozytywna, wellness w organizacjach, teambulding oraz coaching zdrowia. Tego typu działania wpływają na długofalowe podniesienie efektywności i produktywności, wzmacniają więź zespołową oraz powodują wzrost ogólnego zaufania w zespole i względem organizacji.
Z przyjemnością angażujemy się w liczne projekty oraz współpracę z innymi firmami. Zapraszamy do współpracy!

 


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Możesz się z nami skontaktować za pomocą formularza,

poprzez adres e-mail: poczta@liferoots.pl

lub pod nr telefonu: 668 849 248.

Zrobimy wszystko, abyś jak najszybciej otrzymał odpowiedź.

 


Mówią o nas!