10 wskazówek zdrowego stylu życia!
21 marca 2018
Warsztaty Kulinarne podczas Festiwalu Wędrowca
29 lipca 2018
Pokaż wszystko

Prosto Zdrowo Naturalnie – konferencja i warsztaty

24 marca będziemy na Konferencji PROSTO ZDROWO NATURALNIE

Spotkanie poświęcone będzie zdrowemu odżywianiu, idei upcyklingu, świadomości ciała oraz prostym, praktycznym umiejętnościom, które mogą realnie wpłynąć na podniesienie jakości życia. Chcemy pokazać, że zdrowe i proste życie w zgodzie z naturą oraz ze sobą może być łatwe i tanie. Będziemy inspirować do zmian!
Ja będę miała przyjemność podczas Konferencji poprowadzić prelekcję pt.: „Korzenie życia – 10 zasad zdrowego stylu życia” oraz zapraszam Was do praktycznych warsztatów kulinarnych podczas których będziemy miksować zdrowe energetyczne koktajle. W tym dniu będzie okazja do spotkania wielu inspirujących postaci, które również podzielą się swoim doświadczeniem. Będzie sporo wiedzy, warsztaty, prelekcje, kiermasz – będzie można się zainspirować! Z pewnością będzie również okazja do luźnych rozmów oraz wymiany doświadczeń. Zapraszamy serdecznie 🙂

Więcej na temat wydarzenia znajdziesz na stronie: www.prostozdrowonaturalnie.pl Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Konferencja PROSTO ZDROWO NATURALNIE realizowana jest w ramach Szkoły Liderek.

Do zobaczenia!

Paulina Kawa-Zięba

 

Dodaj komentarz