Poznaj smak zdrowia
19 listopada 2015
Pokaż wszystko

Warsztaty zdrowego odżywiania

Zapraszamy na wyjątkową świąteczną edycję warsztatów zdrowego odżywiania!!! ♥
12 grudnia, w sobotnie przedpołudnie podczas świątecznego spotkania każdy samodzielnie przygotuje pyszne domowe mleko migdałowe i mleko z nerkowców (mleko bez laktozy i kazeiny) oraz świąteczne zdrowe trufle w różnych smakach.

Przekażemy cenne wskazówki jak przygotowac zdrowe wypieki na Święta, a także jak zmieniać swoje nawyki żywieniowe, by odżywiać się zdrowo.

Odpowiemy także na pytania:
* czy MLEKO jest zdrowe?
* jakie mleko pić?
* dlaczego warto ograniczać GLUTEN? co z nim nie tak?
* czy żeby zdrowo się odżywiać trzeba być na diecie?
* co najbardziej wpływa na nasze nawyki żywieniowa i jak to zmienić?

Jak zawsze gwarantujemy dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz świetną atmosferę 🙂

Miejsce: Powoli Cafe
Godzina: 10:30
Koszt: 89zł (zapewniamy produkty, sprzęt, pozostawimy Was ze skryptem ze spotkania i przepisami, byście praktykowali w domu; przychodzicie jedynie z pogodą ducha i chęciami!)

Jesteś zainteresowana/y? Możliwość zapisów na mejla: poznajsmakzdrowia@gmail.com lub telefoniecznie: Paulina Kawa tel. 668 849 248, Monika Homa tel. 514 124 339
Mamy ograniczoną ilość miejsc, dlatego decyduje kolejność zgłoszenia do 9 grudnia.

Kto prowadzi?

Monika Homa jest dyplomowanym pedagogiem, coachem i trenerem zdrowia, diagnostą nietolerancji pokarmowych. Na stronie www.vegazdrowie.pl publikuje przepisy i artykuły promujące zdrowy styl życia. Kocha gotować i tworzyć nowe potrawy, które nie tylko pysznie smakują, ale leczą ciało i duszę. Wierzy, że organizm karmiony w pełni naturalną, nieprzetworzoną żywnością i przywrócony do optymalnej równowagi ma zdolności samouzdrawiania.

Paulina Kawa to organizatorka i koordynatorka wielu spotkań, szkoleń i warsztatów, na których pomaga ludziom w osiąganiu ich celów. Właścicielka firmy i trener. Inspiruje innych do działania, zachęca do aktywności i poznawania siebie oraz odkrywania swojego potencjału. Pasjonuje się rozwojem osobistym, dąży do uzyskania równowagi ciała i ducha; propaguje świadomą profilaktykę zdrowia i zdrowy styl życia.

 

Więcej informacji – https://www.facebook.com/events/387549914769233/

Dodaj komentarz