#NoMakeUp Women
8 marca 2017
Gimnastyka śmiechu w szkołach
21 marca 2017
Pokaż wszystko

Moja krew daje życie!

moja krew daje życie

krewniacy, chlorofil

W Polsce krew potrzebna jest co 15 sekund!

Co 15 sekund, tak często w Polsce potrzebna jest krew na ratunek życia! Życie w zdrowiu to główny cel kampanii Moja Krew. Każdy z nas i nasi najbliżsi, w każdej chwili możemy potrzebować niezastąpionego i życiodajnego leku pozyskiwanego wyłącznie od wspaniałych ludzi – Honorowych Dawców Krwi. Mając zdrową krew i będąc zdrowym człowiekiem mamy szansę otworzyć nasze źródło życia dla innych.

Możesz przyłączyć się do akcji Moja Krew:

  • promuj Honorowe Krwiodawstwo – naszym celem jest aby 1 mln ludzi w całej Polsce oddało krew
  • wspieraj rozwój programu kart identyfikacyjnych z grupami krwi – naszym celem jest aby 100 tys. kierowców i młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie otrzymało Kartę Krewniaka
  • propaguj zdrowy styl życia – odżywiaj swój organizm oraz czynnie i świadomie uczestnicz i zdobywaj wiedzę na konferencjach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Żyję Świadomie
  • możesz wstąpić do wielkiej rodziny Krewniaków – wyjątkowej społeczności ludzi z klasą na całym świecie, których łączy pasja, entuzjazm oraz wspólny cel świadomego dbania o swoje zdrowie i zdrowie swojej rodziny przez czynne uczestnictwo w sporcie, profilaktyce, rozwoju osobistym i w podnoszeniu swojego standardu życia na najwyższy poziom.

Celem akcji jest uświadomienie jak istotne znaczenie dla ratowania życia i zdrowia ludzkiego ma znajomość naszej grupy krwi oraz troska o jej prawidłowy stan. Krewniacy wspólnie z Partnerem DuoLife przez akcję Moja Krew promują w Całej Polsce zdrowy styl życia i honorowe krwiodawstwo.

 

moja krew daje życie

moja krew daje życie

Dołącz do nas!

Dodaj komentarz